شاخه ها

Sekonic C-500 ProDigi Color بزرگنمایی

Sekonic C-500 ProDigi Color

وضعیت: این محصول در انبار موجود نیست

0 تومان

افزودن به سبد خرید

» افزودن به علاقمندی ها

Sekonic C-500 ProDigi Color <p>اولین کالرمتر برای اندازه‌گیری غلظت رنگ فیلم و دیجیتال</p> <p>این دستگاه قادر به اندازه گیری طیف نور و نمایش شماره فیلترهای مناسب برای تصحیح شدت و غلضت نور می‌باشد. در حالت دیجیتال، عملکرد دستگاه مطابق با خصوصیات حسگرهای دوربینهای دیجیتال بوده که به آن طیف نور مرئی (Visual Color Temperature) می‌گویند و در حالت فیلم، مطابق با مشخصات فیلمهای متداول عکاسی است. این قابلیت انتخاب، به عکاسان امکان داشتن کنترل بیشتر و تصحیح دقیق رنگ را می‌دهد. کالرمترهای سابق برای فیلم مناسب بودند، اما نمیتوانند مقادیر لازم برای تصحیحات نور در عکاسی دیجیتال را بدهند.</p> <p>اندازه گیری نور در این دستگاه براساس پاسخ چشم انسان به رنگها انجام میگیرد که همان روشی است که دوربینهای دیجیتال بر اساس آن طراحی شده اند.</p> <p>در دستگاه PRODIGI COLOR سکونیک، چهار حسگر رنگ به کار گرفته شده اند، یک حسگر رنگ قرمز برای دیجیتال (Rd)، یک حسگر رنگ قرمز برای فیلم (Rf)، یک حسگر رنگ سبز (G) و یک حسگر رنگ آبی(B). رنگهای سبز و آبی در نرم افزار مخصوص دستگاه پردازش شده و اطلاعات حاصل برای هر دو حالت دیجیتال و فیلم بکار می‌شود. این دستگاه می‌تواند درخشش مطلق و شدت منبع نور را به صورت واحد لوکس (LUX ,LX) و یا فوت کندل (Foot Candle ,FC) اندازه‌گیری نموده که معمولاً مورد نیاز فیلمبرداران سینمایی و ویدیویی و موارد خاص علمی است.</p> <p>حالتهای نمایش اندازه‌گیری ها:</p> <p>درجه حرارت مطلق رنگ به صورت کلوین برای فیلم و دیجیتال نمایش داده می‌شود</p> <p>مقدار تراز نور و رقم مورد نیاز برای تصحیح آن به صورت مگاکلوین نمایش داده می‌شود. این مقادیر می‌توانند مستقیماً در منوی تنظیم رنگ دوربینهای دیجیتالی وارد شوند</p> <p>نمایش شماره فیلتر تراز رنگ و تصحیح نور منطبق با فیلترهای کداک و فوجی</p> <div> </div>
0 تومان

12 محصولات دیگر در همان شاخه:

قبلی
بعدی

اولین کالرمتر برای اندازه‌گیری غلظت رنگ فیلم و دیجیتال

این دستگاه قادر به اندازه گیری طیف نور و نمایش شماره فیلترهای مناسب برای تصحیح شدت و غلضت نور می‌باشد. در حالت دیجیتال، عملکرد دستگاه مطابق با خصوصیات حسگرهای دوربینهای دیجیتال بوده که به آن طیف نور مرئی (Visual Color Temperature) می‌گویند و در حالت فیلم، مطابق با مشخصات فیلمهای متداول عکاسی است. این قابلیت انتخاب، به عکاسان امکان داشتن کنترل بیشتر و تصحیح دقیق رنگ را می‌دهد. کالرمترهای سابق برای فیلم مناسب بودند، اما نمیتوانند مقادیر لازم برای تصحیحات نور در عکاسی دیجیتال را بدهند.

اندازه گیری نور در این دستگاه براساس پاسخ چشم انسان به رنگها انجام میگیرد که همان روشی است که دوربینهای دیجیتال بر اساس آن طراحی شده اند.

در دستگاه PRODIGI COLOR سکونیک، چهار حسگر رنگ به کار گرفته شده اند، یک حسگر رنگ قرمز برای دیجیتال (Rd)، یک حسگر رنگ قرمز برای فیلم (Rf)، یک حسگر رنگ سبز (G) و یک حسگر رنگ آبی(B). رنگهای سبز و آبی در نرم افزار مخصوص دستگاه پردازش شده و اطلاعات حاصل برای هر دو حالت دیجیتال و فیلم بکار می‌شود. این دستگاه می‌تواند درخشش مطلق و شدت منبع نور را به صورت واحد لوکس (LUX ,LX) و یا فوت کندل (Foot Candle ,FC) اندازه‌گیری نموده که معمولاً مورد نیاز فیلمبرداران سینمایی و ویدیویی و موارد خاص علمی است.

حالتهای نمایش اندازه‌گیری ها:

درجه حرارت مطلق رنگ به صورت کلوین برای فیلم و دیجیتال نمایش داده می‌شود

مقدار تراز نور و رقم مورد نیاز برای تصحیح آن به صورت مگاکلوین نمایش داده می‌شود. این مقادیر می‌توانند مستقیماً در منوی تنظیم رنگ دوربینهای دیجیتالی وارد شوند

نمایش شماره فیلتر تراز رنگ و تصحیح نور منطبق با فیلترهای کداک و فوجی